Hakkımızda

Şık , moda ,trend ve kış sezonu boyunca ayaklarınızı sımsıcak tutacak birbirinden neşeli, sevimli ,esprili Panduf terlikler son yıllarda evlerimizin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Hayvancıklı diye tabir edilen pofuduk bu modeller son yıllarda ; panduf,pandufla,pofuduk,pofidik gibi isimler ile  telaffuz edilmeye başlandı. Bayan, Erkek ve çocuk size'ları ile ev rahatlığını her yaştan insana sunan bu tasarımlar gerek perakende gerekse online alışveriş sitelerinde tüketici ile buluştu.

 

 

Bugünlerde çok heyecanlıyız. Zira evlerimizin sevimli kahramanlarını Pufyzoo isimli markamızın çatısı altında toparladık.  Yıllardır hayallerimizi süsleyen, uzun ve meşakkatli girişim hikayesinin ana kahramanı, pofuduk terliğindeki tecrübemizin ilk meyvesi Pufyzoo markamız tüketici ile buluşmak üzere.

 

Her modelin tasarımında, renginde, nakışında ve paketlenip satışa sunulmasında çok emek verdiğimiz esprili ve komik kahramanların hazırlık aşamasında uykusuz geceleri, sabahın ilk ışıkları ile uğurladık, her detayı için çok emek verdik. Sevimli bir marka ve ürünlere imza attığımıza yürekten inandık. 

 


Müşteri odaklı çalışma anlayışı ve imalatçı olmamızın getirdiği avantajlarla internetten alışveriş alanında yaşanan pek çok soruna müşterilerimiz lehine çözümler üretmeyi, endi tasarımımız özgün modeller, modayı takip ederek oluşturduğumuz koleksiyonumuz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ilk hedefimiz. 

Yaptığımız çalışmalarla firmamızı global bir marka haline getirmeyi ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.